Echo Mlekpolu – wydanie 6/2021

Szanowni Członkowie, Pracownicy SM Mlekpol,

koniec roku to dobra okazja do podsumowań oraz oceny tego, co udało nam się osiągnąć w minionych miesiącach. Kolejny rok zmagamy się z trudną sytuacją pandemiczną na świecie, jednak zarówno nasi producenci, jak i pracownicy udowodnili, że w tym wyjątkowym czasie można stale podnosić kompetencje, a tym samym zapoczątkowywać nowe trendy na rynku.

Cały rok 2021 był pełen pracy i starań, co zostało dostrzeżone i docenione. Naszym powodem do dumy jest otrzymana przez SM Mlekpol Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w kategorii „Narodowy Sukces”, przyznana za wpływ na rozwój polskiego mleczarstwa. Naszym celem jest promowanie regionów, w których znajdują się zakłady produkcyjne. Ta nagroda należy się wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu SM Mlekpol – producentom, pracownikom oraz kadrze zarządzającej. To dla nas bardzo duże wyróżnienie. W tym wyjątkowym świątecznym czasie składam na Wasze ręce serdeczne podziękowania i słowa uznania za trud oraz codzienną, systematyczną pracę.

Ostatni miesiąc w roku jest również czasem stawiania sobie celów i wyzwań. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol stale się rozwija i wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w celu poprawy wydajności pracy. W najnowszym numerze Echa Mlekpolu przybliżymy Państwu nasz projekt inwestycji w magazyn wysokiego składowania. Na łamach tego numeru będą Państwo mogli zapoznać się z nowościami produktowymi wprowadzonymi na rynek w tym roku. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych, na których czeka quiz wiedzy o świątecznych potrawach. Życzę udanej lektury.

Edmund Borawski
Prezes Zarządu SM Mlekpol